Web je ve fázi rekonstrukce (předpokládaný termín dokončení 11/2019 )

O nás

Teddy pleny je mladý projekt, který vznikl v dubnu 2017 během první přednášky pro Mateřské centrum v Novém Městě nad Metují v rámci oslav Týdne opravdových plen. Maminky měly zájem se i po přednášce individuálně poradit s jejich konkrétními potřebami pro své drobečky, a rámec přednášky už jim na to nestačil. Tak vzniklo individuální nezávislé poradenství

Když už měly veškeré teoretické informace, tak si chtěly plenky zapůjčit, a zkusit si, jak to s látkovkami reálně chodí. Oproti jednorázovkám je to poměrně veliká změna, a tím, že si prošly celý plenkový koloběh (plenku nasadit, vyprat, pověsit, složit), tak měly jasnější představu, jestli do látkovek chtějí investovat nemalé peníze, a také s jakými značkami, typy zapínání a materiály se jim nejlépe pracovalo. Díky tomu vznikla půjčovna plenek, která již čítá přes 18 značek, všechny typy plen a zapínání, co jsou v současnosti na trhu.

Za vším stojím já, Peťa Žatková, maminka Teddyho (TP 2/2016) a Artyho (TP 9/2018), kteří mají to štěstí, že byli od příchodu z porodnice plně látkovaní, takže mohu poradit, jak na začátku u ležícího uzlíčku, tak přes období prvních příkrmů, běhající batolátko trénující na nočník až po odplenkování.

Stále se snažím vzdělávat, abych Vám mohla přinášet co nejobjektivnější informace, mám za sebou školení u fyzioterapeutky p. Brandové na široké balení.

Pokud lze, tak za výrobci jezdím přímo do výroby - takto jsme se podívali k Breberkám do Poděbrad, do Unua (Tábor), Tierry verde (Brno), Cronies (Chlístov), Mamik (Náchod), k Alucha (Olomouc) a dalším. Osobně jsem zastupovala firmu Petit lulu při prodeji na veletrhu For Kids v Praze.

Jsem také aktivní členkou několika FB skupin látkujících maminek jak v ČR, tak i v Irsku, kde člověk stále čerpá nové informace a řeší nové výzvy. Mé příspěvky zde naleznete pod pseudonymem Peťa Johansson.

 V neposlední řadě je největším impulsem pro rozvoj každé setkání s Vámi, snaha vymyslet vhodné řešení Vám na míru, abyste Vy i Vaše miminko byly maximálně spokojeny.

A proč název Teddy pleny? Je to prosté, můj první syn má přezdívku Teddy, takže mu to vlastně všechno patří, a je to náš malý šéf ;-) 

Plenkárna je splnění mého obrovského snu, pro který jsem hodně dlouho a neúnavně pracovala, podporoval mě manžel i široká rodina. Je to můj život a veliká láska, svých zákazníků si nesmírně cením a každý, kdo kdy do plenkárny vkročil popisuje domácí laskavou atmosféru a zklidnění, které přichází v místě, kde pracují lidé, kteří svou práci mají rádi. 

 Proto buďte našimi hosty, a vítejte v Teddy pleny!