Web je ve fázi rekonstrukce (předpokládaný termín dokončení 12/2019 )

Lenny Lamb Rainbow Lace Dark

 
  • 1 z 4
 

Šátek na nošení dětí

3 419 Kč
Kategorie Šátky
Zvolte variantu
Lenny Lamb Rainbow Lace Dark Velikost šátku: 6 (4,6m) Skladem
Můžeme doručit do: 25.11.2019
3 419 Kč
   
 

LennyLamb Rainbow Lace Dark

Žakárový šátek ze 100% certifikované bavlny s gramáží 221-240g/m2.

Velice jemný, příjemný šátek vhodný jak pro miminka, tak pro větší děti ve vícevrstvém úvazu.

Při vázání se šátek příjemně dotahuje, je dostatečně pružný, aby plně obepnul Vaše miminko a zároveň dostatečně pevný, aby tvořil oporu správnéu postavení zad Vašeho dítěte.

Díky jeho nižší gramáži je ho "akorát do ruky", snadněji dotahovatelný, neprokluzuje, v úvazu drží, doporučili bychom ho na malá miminka a kojence, od cca 10kg miminka už bude potřeba vícevrstvý úvaz pro zachování nosnosti, zaleží na Vás, jak citlivá ramena máte, je to velmi individuální.

Šátky LennyLamb mají klasickou šíři cca 70cm a zešikmené konce. Nádherný vzor srdíček spojených s dokonalou tmavou duhou.


Tyto šátky se vyrábí v limitovaných edicích a jsou dostupné vždy pro určitou barevnou kombinaci a délku pouze v omezeném počtu kusů..

Materiál:

100 % bavlna

Výrobce:

LennyLamb wrap made in PL

logo bez kola maly – kopie radí:

Tento šátek jsme zkoušeli s maličkým miminkem cca 5kg, kdy jsme byli naprosto spokojeni a miminko též. - Úvaz kříž s kapsou uvnitř (KSK) bez roztažených pruhů přes zadeček miminka.

S větším miminkem cca půl roku a 8kg také paráda, ikdyž utahování muselo být o něco preciznější, přece jen se už ty větší děti více hýbou, ale nosností naprosto vyhovoval, zvlášť po roztažení ramenních pruhů přes zadeček. - Úvaz kříž s kapsou uvnitř (KSK) bez i s roztaženými pruhy přes zadeček miminka.

Nakonec test probehl ještě s dvouletou princeznou 13kg a tam už jsme museli zvolit úvaz vícevrstvý, aby byla váha více podepřena a ramena nosicího odlehčena. Vázáno bylo v úvazu na záda a to jednoduchý Batoh, což nebylo úplně pohodlné. Na základě toho vyzkoušen Double Hammock (DH) a šátek opět obstál nosností perfektně.