Pozor, od 14.3.2020 přecházíme na bezkontaktní provoz!

Půjčovna šátků

Cena: 300 Kč/14 dní + vratná kauce 2 000 - 3 000 Kč (dle daného šátku)

Vzhledem k usnesení vlády ČR č. 211 přecházíme na bezkontaktní provoz. Máte - li zájem o zapůjčení nosítka je to možné a to následovně:

Šátek lze vyzvednout bezkontaktně, tj dohodneme se na 10 minutovém okně, kdy Vám jej necháme před prodejnou a Vy si ji vyzvednete. Platba půjčovného a kauce pouze převodem.

Upozorňujeme, že při půjčení šátku Vám nemůžeme na dálku pomoci s vázáním.

Jak půjčení šátku probíhá?

1. Přijedete k nám do obchůdku i s děťátkem, které se bude nosit. Probereme Vaše očekávání, popovídáme si o zásadách ergonomického nošení, zohledníme věk a velikost miminka a společně vybereme vhodný šátek.

Ten si na vlastní kůži zkusíte, pomůžeme se správným úvazem a umístěním miminka, aby byly splněny všechny podmínky ergonomického nošení dětí. Důležité je, abyste se cítili komfortně Vy i Vaše dítě.

2. Zaplatíte půjčovné, což je 300 Kč na 14 dní a vratnou kauci dle vybraného šátku (cca 3.000 Kč).

Během výpůjčních 14 dní můžete vyzkoušet libovolný počet šátků z naší půjčovny, budou - li zrovna k dispozici (půjčený můžete mít vždy aktuálně jeden šátek, ne více zároveň). Je také možné si šátek po domluvě rezervovat.

3. Po uběhnutí výpůjční doby šátek vrátíte, my Vám vrátíme zaplacenou vratnou kauci. Při zjevném poškození šátku, či jiného znehodnocení, bude vrácená kauce snížená o poměrnou část, dle míry poškození. V případě ztráty nebo nevrácení šátku kauce posledním dne zápůjční lhůty propadá v plné výši ve prospěch Teddy pleny.

4. Jestliže si náš šátek zamilujete natolik, že ho budete potřebovat vlastnit, je možné půjčovaný šátek odkoupit se slevou, kdy z vratné kauce odečteme aktuální cenu nosítka(sníženou o opotřebení) a buď Vám rozdíl vrátíme nebo jej Vy doplatíte.

5. Nejoblíbenější variantou je objednat si šátek nový, podle svých představ, s tím Vám v obchůdku rády pomůžeme. Na nový šátek od nás dostanete slevu 150 Kč.

Jestliže jste úplný začátečník, doporučujeme službu doplnit o individuální konzultaci nošení dětí, abyste věděli jak na to.

 
 
300
3011300301
  • Půjčovné šátku Teddy doporučuje
    Půjčovné šátku
    Skladem

    Vyberte si šátek k vypůjčení a vyzkoušejte nosit své děťátko na 14 dní.

    300 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem