O nás

         59375884_2350433005202762_6102980547150086144_n                         

 

Teddy pleny je mladý projekt, který vznikl v dubnu 2017 během první přednášky pro Mateřské centrum v Novém Městě nad M

etují v rámci oslav Týdne opravdových plen.

Maminky měly zájem se i po přednášce individuálně poradit, s jejich konkrétními potřebami pro své drobečky, a rámec přednášky už jim na toto nestačil. Tak vzniklo individuální nezávislé poradenství. 
 
Když už věděly co a jak, tak si chtěly plenky zapůjčit, a zkusit si, jak to s látkovkami chodí. Oproti jednorázovkám je to poměrně veliká změna, a tím, že si prošly celý plenkový koloběh (plenku nasadit, vyprat, pověsit, složit), tak měly jasnější představu, jestli do látkovek chtějí investovat nemalé peníze, a také s jakými značkami, typy zapínání a materiály se jim nejlépe pracovalo.

 Díky tomu vznikla půjčovna plenek, která již čítá přes 18 značek, všechny typy plen a zapínání co jsou v současnosti na trhu.
Za projektem stojím já, Peťa Žatková, maminka Teddyho (TP 2/2016) a Artyho (TP 9/2018), kteří mají to štěstí, že byli od příchodu z porodnice plně látkovaní, takže Vám mohu poradit jak 
na začátku u ležícího uzlíčku, tak přes období prvních příkrmů, běhající batolátko trénující na nočník až po odplenkování.
 
Stále se snažím vzdělávat, abych Vám mohla přinášet co nejobjektivnější informace, mám za sebou školení u fyzioterapeutky p. Brandové na široké balení. Látkovky i nošení konzultuji přímo s výrobci.
Osobně jsem zastupovala firmu Petit lulu při prodeji na veletrhu For Kids v Praze.
Pokud lze, tak za výrobci jezdím přímo do výroby - takto jsme se podívali k Breberkám do Poděbrad, do Unua (Tábor), Tierry verde (Brno), Cronies (Chlístov), Mamik (Náchod), k Alucha (Olomouc) a dalším.
Jsem také aktivní členkou několika FB skupin látkujících maminek jak v ČR, tak i v Irsku, kde člověk stále čerpá nové informace a řeší nové výzvy. Mé příspěvky zde naleznete pod pseudonymem Peťa Johansson.
 

V neposlední řadě je největším impulsem pro rozvoj každé setkání s Vámi, snaha vymyslet vhodné řešení Vám na míru, abyste Vy i Vaše miminko byly maximálně spokojeny.

Za svůj největší úspěch a látkovací výzvu považuji pomoc mamince dvojčat, která zvládla látkovat oba kluky a ještě se starat o starší dceru.
 

 

Všechny plenky jsem testovala na svých dvou synech, takže když je hodnotím, tak vím o čem mluvím. (Novorozenecké jsem dokupovala až u Artyho)
Během roku 2018 vznikly první video recenze na plenky, které najdete na youtube:
 
 Dále vznikla online přednáška pro začátečníky v rámci projektu blogu S láskou máma (je možné mrknout po zaplacení členství v projektu):
 

 

A na podzim 2018 vyšel rozhovor s mojí maličkostí v časopisu Nováč (zatím je v tištěné podobě možné zakoupit v plenkárně) 

 
A proč název Teddy pleny? Je to prosté, můj první syn má přezdívku Teddy, takže mu to vlastně všechno patří, a je to náš malý šéf ;-) 

 

Plenkárna je pro mě splnění obrovského snu, pro který jsem hodně dlouho a neúnavně pracovala, podporoval mne manžel i široká rodina. Každou objednávku, dovezené zboží i zákazníka vítám společně s dětmi. Teddy mi pomáhá vybalovat krabice, fotit zboží a začíná se plést už i v obchůdku :-) 
Arty už od prvních dní co nás pustili z porodnice chrupkal v šátku a prodával, společně jsme točili recenzi na plenky, když mu bylo sotva pár dní.

Plenkárna je můj život a veliká láska, svých zákazníků si nesmírně cením, a každý kdo kdy do plenkárny vkočil popisuje domácí laskavou atmosféru a zklidnění, které přichází v místě, kde pracují lidé, kteří svou práci mají rádi. 
 
Proto buďte našimi hosty, a vítejte v Teddy pleny!
PS. A pokud Vám nějaký balíček nepřijde do druhého dne nebo bude něco jinak, buďte prosím shovívaví - jsem hlavně máma.