Eshop teddypleny.cz prochází aktualizací.

O nás

    59375884_2350433005202762_6102980547150086144_n  Helca    Renča

         Peťa Žatková                                        Helča                                       Renča

Teddy pleny je mladý projekt, který vznikl v dubnu 2017 během první přednášky pro Mateřské centrum v Novém Městě nad Metují v rámci oslav Týdne opravdových plen. Maminky měly zájem se i po přednášce individuálně poradit s jejich konkrétními potřebami pro své drobečky, a rámec přednášky už jim na to nestačil. Tak vzniklo nezávislé látkové poradenství

Když už měly veškeré teoretické informace, tak si chtěly plenky zapůjčit, a zkusit si, jak to s látkovkami reálně chodí. Oproti jednorázovkám je to poměrně veliká změna, a tím, že si prošly celý plenkový koloběh (plenku nasadit, vyprat, pověsit, složit), tak měly jasnější představu, jestli do látkovek chtějí investovat nemalé peníze, a také s jakými značkami, typy zapínání a materiály se jim nejlépe pracovalo. Díky tomu vznikla půjčovna plenek, která již čítá přes 18 značek, všechny typy plen a zapínání, co jsou v současnosti na trhu.

Na začátku jsem za značkou Teddy pleny byla sama.Moje jméno je Peťa Žatková,jsem maminka Teddyho (2/2016) a Artyho (9/2018), kteří mají to štěstí, že byli od příchodu z porodnice plně látkovaní, takže mohu poradit, jak na začátku u ležícího uzlíčku, tak přes období prvních příkrmů, běhající batolátko trénující na nočník až po odplenkování.

Od srpna 2019 mám dvě svělé kolegyně Renču a Helču.

Helča má první dceru Amálku (5/2018), se kterou po čas šestinedělí prošly krizí látkování a byly chvíli na jednorázových plenkách, poté ale opět převládla láska k ekologii a nechuť ke smradu z jednorázovek a opět se vrátily do látky. Amálka je nošená od narození s láskou. Helča Vám tak může skvěle pomoci s navázáním jak malého miminka tak s nahozením na záda. Její heslo je střídmost a jednoduchost v čemkoliv. Miluje dobrou kávu a procházky v přírodě.

Renča se do týmu přidala o týden později, má dcerku Renatku (2015) a čerstvé miminko Tomíka (6/2019). Obě děti nosí od malinka, šátky i plenky miluje a je nadšenou testerkou a sběratelkou všech možných značek a vzorů. Renča má široké obzory co do značek, druhů, příměsí a limitek v šátkovém světě. Její znalosti nošení jsou pověstné a určitě Vám skvěle pomůže s výběrem nejen prvního šátku. Tomík je nyní ještě malinký, takže Renča pracuje z domu a připravuje pro Vás spuštění eshopu, aktualizuje novinky, tvoří databázi produktů. Všechna práce co není vidět je z 90% jejím dílem :-). Najdete ji v Non toxic skupině, zajímá se o výrobu domácí kosmetiky a profesně jsou jí blízké montessori hračky,můžete se s ní poradit i nad výběrem hraček pro své miminko.

Pokud lze, tak za výrobci jezdím přímo do výroby - takto jsme se podívali k Breberkám do Poděbrad, do Unua (Tábor), Tierry verde (Brno), Cronies (Chlístov), Mamik (Náchod), k Alucha (Olomouc) a dalším. Osobně jsem zastupovala firmu Petit lulu při prodeji na veletrhu For Kids 4/2018 v Praze.

Jsem také aktivní členkou několika FB skupin látkujících maminek jak v ČR, tak i v Irsku, kde člověk stále čerpá nové informace a řeší nové výzvy. Mé příspěvky zde naleznete pod pseudonymem Peťa Johansson.

 V neposlední řadě je největším impulsem pro rozvoj každé setkání s Vámi, snaha vymyslet vhodné řešení Vám na míru, abyste Vy i Vaše miminko byly maximálně spokojeny.

A proč název Teddy pleny? Je to prosté, můj první syn má přezdívku Teddy, takže mu to vlastně všechno patří, a je to náš malý šéf ;-) 

Plenkárna je splnění mého obrovského snu, pro který jsem hodně dlouho a neúnavně pracovala, podporoval mě manžel i široká rodina. Je to můj život a veliká láska, svých zákazníků si nesmírně cením a každý, kdo kdy do plenkárny vkročil popisuje domácí laskavou atmosféru a zklidnění, které přichází v místě, kde pracují lidé, kteří svou práci mají rádi. 

 Proto buďte našimi hosty, a vítejte v Teddy pleny!