Eshop teddypleny.cz prochází aktualizací.

Létající pavouci

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Létající pavouci - hra z bambusového dřeva

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
29.1.2020
Běžná cena 790 Kč
Ušetříte 191 Kč (–24 %)
599 Kč    
Kategorie Hračky pro děti
Záruka 2 roky
 

Pavouci, pavoučci a pavučiny, pavučinky nejsou jen znakem čarodejnic, karnevalů nebo výzdoby o Dušičkách (někdo by řekl Halloweenu). Nějakou malou pavučinku s pavoučkem občas najdeme snad všichni i doma v nějakém ukrytém koutečku, což je vlastně dobře, pavoučci prý nosí peníze a štestí.

Ať už máte pavouky rádi máte nebo ne, děti jimi bývají fascinování snad vždy. Ono 8 nohou a 8 očí nemá leckdo. A pro takové milovníky těchto zvířátek tu máme zábavnou hru, která určitě ve vaší síti zájmu nemůže chybět.

Pavučinu tvoří šňůrky vpletené do bambusové dřevěné obruče a ukotvená 2 válečky. Pavoučci jsou tvoření dřeveným tělíčkem s dlouhýma provázkovýma nohama ukončenýma dřevěnou koncovkou.

Cílem hry je trefit se svým pavoučkem, co možná nejlblíže středu pavučiny. Podmínkou je, aby se na ní udržel a nespadnul.  Zdá se to snadné, ale opak je pravdou. Pavoučci si letí, jak se jim zachce, takže je potřeba trpělivě mířit a přesně hodit. Je pravděpodobné, že se pavouk vůbec nechytne, ale nevěšte hlavu, příští pokus se určitě podaří. :)

Děti v této hře rozhodně potrénují trpělivost, přesnost, koordinaci ruky a oka, odhad vzdálenosti a intenzity hodu, učení se nezdarem, postřehu, motoriky, orientaci v prostoru a v neposlední řadě poznávání barev.

Vyrobeno z trvale udržitelného materiálu

Rozměr pavučiny cca 38×38×8 cm

Sada obsahuje 13 dílů

Vhodné pro děti od 3let.

!!! Sleva je z důvodu poškozené krabice, hra je nepoškozená. Viz. fotogalerie produktu. !!!

logo bez kola maly – kopie radí:

Zahrajte si pavoučky se svými dětmi. Není to skutečně jednoduché hodit pavoučka tak, aby se udržel v síti. A hlavně je velká legrace, jak sami sobě fandíte.

 

Hmotnost 0.46 kg