Eshop teddypleny.cz prochází aktualizací.

Žlučové mýdlo na praní / Vločky ze žlučového mýdla

 
  • 1 z 2
 

Žlučové mýdlo na praní 140 g - odborník přes skvrny

Vločky ze žlučového mýdla 400 g - výborné pro namáčení silně znečištěného prádla

od 55 Kč
Značka Tierra Verde
Webová stránka značky eshop.tierraverde.cz/
Kategorie Ekodrogerie
Zvolte variantu
zlucove mydlo 140 g Produkt: žlučové mýdlo 140g Skladem
Můžeme doručit do: 29.1.2020
55 Kč
   
vlocky ze zlucoveho mydla Produkt: vločky ze žlučového mýdla 400g Na dotaz
Můžeme doručit do: 31.1.2020
146 Kč
   
 

Žlučové mýdlo

Prací mýdlo s přídavkem hovězí žluče, která obsahuje různé druhy enzymů rozkládajících tuky a bílkoviny - tudíž je vynikají především na organické znečištění a skvrny (mastnota, krev, inkoust, šmír, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťávy, hlína, pot na límečcích a manžetách košil apod.)

Výborný pro odstranění skvrn na látkových plenkách a látkových menstruačních vložek.

Vhodné na bílé a stálobarevné prádlo z přírodních látek i směsných tkanin. U barevného textilu nejprve vyzkoušejte stálost jeho barvy na místě, které není vidět.

Použití:

Skvrnu namočíme, naneseme na ni mýdlo a promneme. Mnutí musíme provádět s ohledem na znečištěný materiál (hedvábné šaty nesnesou stejné mnutí jako rifle). Necháme enzymy mýdla pracovat cca 15 min, poté celý oděv vypereme. Pokud se skvrna nezmizela celá, proces opakujeme.

Složení:

> 30 % mýdlo (sodné soli mastných kyselin - bez palmového oleje), < 5 % glycerin, žlučové enzymy

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte odděleně od hnojiv, bělicích a oxidujících prostředků. Skladujte na suchém místě s relativní vlhkostí do 75 % a teplotami mezi -5 a 30 °C. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu. Případný bílý práškový povlak na povrchu mýdla není na závadu - jedná se o vysrážený chlorid sodný (sůl)

Vločky ze žlučového mýdla

Na namáčení a praní celkově silně znečištěného a mastného prádla. Díky enzymům z hovězí žluči jsou velmi účinné při odstraňování skvrn a nečistot zejména organického původu (oleje, ovoce a zelenina, krev, inkoust, tráva, červené víno). Vhodné pro bílé a stálobarevné prádlo z přírodních i syntetických vláken a jejich směsí..

Použití:

Cca 5g (1 vrchovatá lžíce) vloček na cca 10l prací lázně.

Do vody s teplotou alespoň 40 °C nasypte potřebné množství vloček, nechte je rozpustit. Prádlo ve vodě pořádně promněte a poté vyperte.

Pro posílení pracího účinku gelu nebo mýdlových ořechů přidejte do bubnu pračky cca 5g mýdlových vloček (1 vrchnovatá lžíce).

Složení:

> 30 % Mýdlo, < 5 % žlučové enzymy (může vyvolat alergickou reakci), oxid titaničitý, chorid sodný, glycerin, hydroxid sodný, křemičitan sodný

logo bez kola maly – kopie radí:

Skvrny bílkovinného typu (krev, mléčné produkty) je nutné před praním ošetřit ve studené vodě. Bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit!