Web je ve fázi rekonstrukce (předpokládaný termín dokončení 12/2019 )

Tablety do myčky

 
 

Ekologické tablety do myčky na nádobí, 25ks (500g).

Dostupnost Na dotaz
189 Kč    
Značka Sonett
Webová stránka značky naturescare.cz/eko-droger...
Kategorie Ekodrogerie
 
Myčky nádobí jsou v dnešní době součástí mnoha domácností. Je to skvělý pomocník v kuchyni, který nám ušetří spoustu času. Neobejdou se však bez prostředku na mytí nádobí, a to jsou v tomto případě mycí tablety.

Účinné Sonett tablety do myčky mají speciální složení, které efektivně odstraní mastné skvrny a zbytky jídla. Obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky.

Použití:
 
Vložte tabletu do přihrádky na tablety své myčky nádobí.
 
1 tableta - 20g na jeden cyklus. Při velkém znečištění zvyšte na 2 tablety na cyklus.
 
Složení:
 

Sodium citrate, sodium carbonate, sodium percarbonate, tetra sodium glutamate diacetate, carboxymethyl inulin, sodium metasilicate, sodium bicarbonate, sodium silicate, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8-16 (coco glucoside), sodium gluconate, potassium soap*

*certified organically grown

logo bez kola maly – kopie radí:
 
Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí.
 
Celý obal Sonett tablety do myčky nádobí je recyklovatelný, což je dobrá zpráva pro přírodu, hned o něco méně těžce rozložitelných odpadů. :)

Hmotnost 0.61 kg
Velikost balení 25 ks (500g)