Eshop teddypleny.cz prochází aktualizací.

Pomerančový odmašťovač - sprej

 
Teddy doporučuje Efekt lupa
 

Pomerančový odmašťovač - sprej, 750 ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
31.1.2020
119 Kč    
Značka Tierra Verde
Webová stránka značky eshop.tierraverde.cz/
Kategorie Ekodrogerie
 

Nádherně a příjemně voňavý po pomerančích a citrusové čistotě. Takový je na první dojem pomerančový čistič ve spreji Yellow and blue od Tierra Verde.

Účinně odstraňuje povrchové nečistoty a mastnoty (např. usazeniny ve dřezu), anorganické skvrny (inkoust, dehet, šmír, žvýkačka) a poradí si i s všudypřítomnými otisky prstů. Zbaví Vás také skvrn na kobercích a podlahách.

Vyroben z terpenů pomerančových slupek, které mu dodávají onu opravdovou citrusovou vůni. Objem 750ml.

Použití:

Pomerančový čistič nastříkejte na ošetřovaný povrch a setřete. Při velkém znečištění nechte působit několik minut. Odmašťovač můžete použít i na skvrny na prádle, předem ale otestujte stálobarevnost textilu.

logo bez kola maly – kopie radí:

Prázdný rozprašovač můžete znovu doplňovat. Nabízíme i 5l kanystr s tímto pomocníkem, takže můžetebýt  stále připraveni zatočit s mastnotou a zárověň využít použitý obal a ušetřit přírodě další vyhozenou plastovou láhev.

Složení:

< 5 % pomerančové terpeny, neionické tenzidy, anionické tenzidy, d-limonene. Seznam složek detergentů podle nařízení ES č. 648/2004 o detergentech.

Bezpečnost

Obsahuje: méně než 5 % pomerančové terpeny, anionické a neionické tenzidy. Seznam složek detergentů podle nařízení ES č. 648/2004 o detergentech

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice.

PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (224 919 293; 224 915 402) nebo lékaře.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte při teplotě 5 – 30 °C. Likvidace: Nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu. Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění vyčistit několikrát výplachem vody a poté je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu. 

 

 

 
Hmotnost 0.75 kg
Množství Láhev 750ml