! 28.9. je obchod zavřený. Objednávky začneme expedovat 29.9.2020"

Osvěžovač vzduchu BIO Vavřín, 100 ml

 
Teddy doporučuje Efekt lupa
 

Vavřínový osvěžovač vzduchu ve sprejové lahvičce

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
2.10.2020
129 Kč / ks    
Značka Tierra Verde
Webová stránka značky eshop.tierraverde.cz/
Kategorie Ekodrogerie
 

Provoňte si prostor vavřínem kubébovým (Litsea cubeba) a hned se vám zvedne nálada.

Vavřín má příjemně svěží citrusovou vůni, připomínající zářivé jižní sluníčko. Pomáhá rozpustit stres a navrací vnitřní harmonii. Má energetizující účinky a podporuje koncentraci.

Osvěžovač se hodí k provonění domova, kanceláře i veřejného prostoru. Umí také překrýt nelahodící pachy, využijete jej například na WC.

Použití:

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo.

Složení:

> 65% líh, voda, silice z vavřínu kubébového v bio kvalitě (Litsea cubeba), citral, d-limonen, citronellol, geraniol, linalool.

Bezpečnostní upozornění:

Vysoce hořlavá kapalina a páry(obsahuje líh - hořlavina). Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle.

logo bez kola maly – kopie radí:

Vavřín zní jako nevábný kus stromu, ve skutečnosti je to naše nejoblíbenější vůně a až jí zkusíte, uvidíte, že Vám také vykouzlí úsměv na rtech :-) Využili jsme jí u porodu druhorozeného Arturka, silice nakapaná na kousek bavlněného tamponku z nemocničního "puchu" vykouzlila harmonické, energické místo a i naše porodní asistentka ocenila, jak krásně vavřín voní.

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Československá Tierra verde je výrobce ekodrogerie a příslušenství s cílem co nejméně zatížit životní prostředí. Pod jejich křídly najdeme značky Casa Organica, Mama natura, Yellow & Blue, Gaia cups, Catz & Dogz, Born Again.

Za značkou stojí Nataša Foltánová a partneři, Brno. Tierra verde