! 28.9. je obchod zavřený. Objednávky začneme expedovat 29.9.2020"

Navlékací ovce

 
  • 1 z 2
 

Navlékací ovečka ze dřeva kaučukovníku s překvapením

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
6.10.2020
499 Kč / ks    
Značka Plan Toys
Webová stránka značky plantoys.com/
Kategorie Dřevěné hračky
Záruka 2 roky
 

Navlékání patří k základním dovednostem, při které děti plně trénují soustředění, trpělivost, koordinaci oka a ruky a naplno jemnou motoriku.

Tato navlékací ovečka nás velmi mile překvapila, když jsme zjistili, že se nejedná o běžné navlékání kroužků na tyčku nebo nit.

Ovečka má 6 sundávacích kroužků různé velikosti, tvořící její tělíčko. Každý z těchto kroužků je uvnitř kolem navlékací otvoru natřený okolo barvou. Tyto kroužky se navlékají od hlavičky ovečky na elastický provázek s barevnými kuličkami a to dle toho jaká barva je na kroužkách s tím, že po každém navlečení vidíte na barvě kuličky i na barvě na kroužku jaký následující dílek máte přidat.

Vaše děti budou tedy navíc rozvíjet, včetně výše uvedených dovedností, také matematické představy, barvy, tvary, velikosti, logické myšlení, posloupnost.

logo bez kola maly – kopie radí:

A v čem, že tkví to překvapení? Právě v té barevné nápovědě, která se skrývá uvnitř na pohled obyčejné hračky. :) Podívejte se sami.

Hmotnost 0.321 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Značka Plan Toys sídlí v Thajsku a zaměřuje se na bezpečné dřevěné hračky vyrobené z kaučukovníku, který již přestal produkovat latex. Hračky podporují rozvoj dětí, hlavně v jejich prvních pěti letech, kdy by děti měly podněcovat děti v prozkoumávání a vztahu k přírodě.

plan toys